-25% SALE Маркіза у цапі Crystal 7*15мм

-25% SALE Маркіза у цапі Crystal 7*15мм

РОЗМІР:
УПАКОВКА:
ЦІНА:
КІЛЬКІСТЬ:
НЕМАЄ У НАЯВНОСТІ

Представляємо ще один різновид пришивних страз - це маркізи в цапах . Стрази в цапах -це страза, закріплена в металеву сріблясту оправу. Сама страза має форму кристала, виготовлена ​​з високоякісного скла, машинне огранювання граней. За своєю якістю страза є імітацією каменю Swarovski або Preciosa. Колір Crystal у поєднанні зі сріблястою оправою гармонійно доповнять і прикрасить будь-яке вбрання: сукню для танців або вечірнє вбрання, шапочку для дитини, джинси, стильну сумочку або клатч. Стрази в цапах пришиваються до виробу через невеликі отвори в оправі. Метод роботи для страз у козлах аналогічний як і для пришивних страз. Правила роботи з пришивними стразами та стразами у цапах дізнайтесь у розділі Інструкція та корисні поради.

№ 1: Підготуйте тканину і підберіть нитку, що відповідає коліру та товщині пришивної стрази. Можна використовувати нитки для бісеру або тонку волосінь (ліску). Голка для бісеру або вишивки також підходить.

№2: Якщо вам необхідно викласти заданий малюнок з пришивних страз, нанесіть спочатку малюнок на тканину крейдою/калькою або білим олівцем* (дивіться "Поради" №1).

№3: Для того, щоб не помилитися з кількістю каміння для візерунку, купуйте з запасом на 15-20% більше, так як дана кількість залежить не тільки від вашого орнаменту, але й від щільності пришивання нашивного каміння і від іх розміру. Наприклад в одному візерунку можна використовувати різні форми і розміри пришивних страз (див. "Роботи")

№4: Рекомендуеться пришивати стрази по 2 рази в кожен отвір. Далі ви закріплюєте нитку на звороті виробу і не відрізаючи, пришиваєте наступний камінь. Стандартним вважається розміщення до 10 пришивних каменів на одній нитці, враховуючи їх розміри і сам малюнок!

 №5: Сила натягу нитки залежить від щільності матеріалу. Якщо тканина тонка, то варто ближче пришивати каміння. Для товстої тканини варто робити легкий відступ, щоб не допустити зміщення візерунку.

№6: Якщо ви працюєте на швейному обладнанні, перед початком роботи обов'язково перевірте технічні можливості вашої швейної машини в режимі "Пришивання гудзиків" або "Строчка-зігзаг" або інший, згідно ваших параметрів, для уникнення розбивання пришивних страз о голку або псування самого обладнання.

 

Головним плюсом пришивних страз є той момент, що якщо ви припустилися помилки, Ви легко можете відпороти камінь та перешити, не зіпсувавши при цьому тканину і сам камінь.

Нитки рекомендується використовувати синтетичні (нейлонові або поліестерові) №50-60, оскільки вони є стійкими до стирання. Можна використовувати дріт у нейлоновому обплетенні. Не варто працювати з нитками із чистої бавовни або моноволокна. Стирання нитки може призвести до псування самого каменю біля отвору або втрати каменю з візерунка.

Для роботи потрібна спеціальна голка для вишивки.

При роботі з виробами з ворсом (хутро) підкладайте під стрази папір, так Ви не пришєте ворс разом зі стразами.

 

Щоб уникнути перетирання нитки в районі отворів, рекомендується обробити нитку воском.

Прати речі зі стразами рекомендується вручну, використовуючи рідкі миючі засоби. У теплій воді розвести порошок, замочити річ на 15 хвилин, потім прополоскати у прохолодній воді, злегка віджати та розкласти сушитися на рушнику.

Можливе прання в пральній машині на делікатному режимі навиворіт, у спеціальному мішечку для прання, без режиму «віджим».

Прасувати речі необхідно зі зворотного боку малюнка, підклавши під каміння м'який матеріал. Щоб надати блиску каменю, рекомендується протерти кожен камінь сухою тканиною.

Відгуки

Лиля
Очень красивые пришивные стразы, гармонично смотрятся в брошках и украшениях

Товар дня

стразы в цапах, стразы в цапах купить, стразы в цапах украина, стразы в цапах днепр, стразы в цапах киев, стразы в цапах харьков, стразы в цапах львов, стразы в цапах одесса, купить стразы в цапах украина, купить стразы в цапах киев, купить стразы в цапах днепр, купить стразы в цапах львов, купить стразы в цапах харьков, купить стразы в цапах одесса, стразы в цапах купить опт, купить стразы в цапах опт украина, купить стразы в цапах опт днепр, купить стразы в цапах опт киев, купить стразы в цапах опт харьков, купить стразы в цапах опт одесса, стразы в цапах купить дешево в украине, стразы в цапах купить дешево в киев, стразы в цапах купить дешево в днепр, стразы в цапах купить дешево в харькове, стразы в цапах сваровски, стразы в цапах сваровски киев, стразы в цапах сваровски украина, стразы в цапах сваровски львов, стразы в цапах сваровски днепр, стразы в цапах сваровски харьков, купить стразы в цапах сваровски, купить стразы в цапах сваровски украина, купить стразы в цапах сваровски киев, купить стразы в цапах сваровски днепр, стразы в цапах купить Swarovski украина, стразы в цапах купить Swarovski