Мереживний лейс Yellow Neon 16х6см

Мереживний лейс Yellow Neon 16х6см

УПАКОВКА:
ЦІНА:
КІЛЬКІСТЬ:
НЕМАЄ У НАЯВНОСТІ

Пришивні лейси – це декоративне мереживо, що має щільну об'ємну фактуру.

Лейс нашивний комірний, використовується як пришивний комір на спинку або перед виробу. Незвичайний ажурний малюнок мереживного лейсу, у поєднанні з тканиною, створить унікальний, неповторний образ. Застосовуються мереживні мотиви (лейси) для прикраси бальних суконь, як окремий елемент виробу (спинка, воріт, манжети), для східних нарядів, для рукоділля та прикрашання домашнього текстилю.

Мереживний лейс чудово інкрустується пришивним камінням або кристалами, додатково можна розшити мереживо паєтками або прикрасити стразами.

Мереживні фрагменти (лейси) ідеально підкреслять Ваш виріб і додадуть йому індивідуальність та шарм.

Купити Лейси (мереживні фрагменти) можна цілодобово, оформивши замовлення через Кошик сайту або аккаунт в Instagram (@crystalkiev) або Viber/Whatsapp +38-067-536-70-07

Доставка по всій Україні Новою Поштою від 1 до 3 днів.

Крок 1: підготуйте нитки, які підходять до кольорутканини. Тканина має бути випрасувана і розгладжена, без зім’ятостей. Намітьте місце, де саме знаходитиметься мереживний мотив. Закріпити можна за допомогою шпильок і не прибирати їх до того моменту, поки лейс не буде щільно зафіксований на тканині.

Крок 2: пришивати мереживний мотив рекомендується спочатку в декількох місцях, щоб візерунок був правильно розташований і не з'їхав.

Крок 3: якщо ви працюєте на швейній машинці, вибирайте режим стібків "зігзаг".

Якщо ви пришиваєте лейси вручну, необхідно це робити "таємним" шовом. Потрібно виводити голку з вивороту, закріплювати елемент і повертати голку назад, щоб стібка не було помітно на готовому виробі з лейсом.

Ці рекомендації є спільними і Ви можете вибрати свій метод роботи. Головне – має бути красиво та акуратно, а для Вас зручно та швидко.

- Лейси необхідно попередньо закріпити на манекені або замовнику і пришивати в розтягнутому стані, тому що мереживні лейси можуть піти гармошкою.

- Нитки повинні бути підібрані у колір лейсів у два складання, на лицьовій маленькі точкові стібки, з вивороту великі.

- Постарайтеся тримати лейси в чистоті, мереживний візерунок не любить прання та сушіння, оскільки тонкі елементи можуть зменшитися вдвічі.

-- Прати готові вироби з лейсом необхідно у теплій воді та злегка мильному розчині. У жодному разі не можна терти або мочалити мереживо. Прополоскати рекомендується у прохолодній воді. Сушити в розкладеному вигляді на махровому рушнику. Потім їх пропрасовують гарячою праскою через тонку тканину.

Відгуки

Товар дня

лейсы пришивные купить в Украине, лейсы пришивные купить в Киеве, лейсы пришивные купить в Днепропетровске, лейсы купить в Украине, лейсы купить в Киеве, лейсы купить в Днепропетровске, лейсы Украина, лейсы Киеве, лейсы Днепропетровск, лейсы купить Украина, лейсы купить Днепроптеровск, лейсы купить киев, лейсы для бальных платье купить, лейсы для бальных платье купить Украина, лейсы для бальных платье купить киев, лейсы для бальных платье Днепропетровск, кружевные фрагменты купить Украина, кружевные фрагменты купить киев, кружевные фрагменты купить Днепропетровск, кружевные мотивы купить Украина, кружевные мотивы купить киев, кружевные мотивы купить Днепропетровск, лейсы фрагменты купить Украина, лейсы фрагменты купить киев, лейсы фрагменты купить Днепропетровск