Пришивне каміння Паличка De'Lux (Rectangle crystal elements art. 3270)

Розмір

Пришивне каміння Палички De'Lux (Rectangle crystal elements art. 3270) виробляються з кристалізованого скла. Напилення "delux" захищає пришивне каміння від подряпин, забеспечуючи яскравість і сяйво кольору. Тонке дно, відполіровані края кожного пришивного каменю De'Lux свідчить про його високу якість та надійність.

Пришивні Ріволі представлені у розмірах 6*18мм, 8*24мм Мають два рівних отвори для кріплення на тканину/шкіру/матерію. Також пришивний декор De'Lux можна клеїти на будь-які поверхні з допомогою професіонального клею для страз Е6000 або В6000 (дані клеї представлені у розділі Інстурменти). Нашивне каміння De'Lux являється відмінною прикрасою для танцювальних костюмів, весільних та вечірніх суконь, а також ідеально підходять для дизайну інтер’єра, меблів і домашнього текстилю. Пришивні Палички De'Lux послугують неймовірним декором у створенні авторської біжутерії або рукоділля.

Купити, отримати консультацію, а також замовити пришивне каміння Ріволі De'Lux (RivoliSew-OnStone 3200) можна цілодобово, оформивши замовлення через Корзину сайту або акаунт в Instagram (@crystalkiev), а також можна написати на номер Viber/Whatsapp/Telegram (див. розділ Контакти). Відпрака замовлень кожного дня по Україні, Європі, США та іншим країнам!

купить стразы оптом украина, пришивные камни купить украина, термостразы купить украина, стразы киев, купить термостразы, стразы на ногти купить, стразы холодной фиксации купить украина, стразы в цапах купить украина, купить стразы сваровски для купальника, камни стразы купить, стразы клеевые купить украина, купить стразы недорого, камни swarovski купить, стразы на платье купить, стразы для платья купить, камни сваровски купить одесса, термостразы, интернет магазин стразы, купить стразы в цапах, стразы купить харьков, камни сваровски украина, стразы для маникюра купить, стразы для маникюра купить украина, стразы для ногтей сваровски, стразы на ногти купить украина, клеевые стразы сваровски, пуговицы стразы, стразы пришивные в металлической оправе, стразы сваровски для ногтей купить харьков, стразы стекло, самоклеющиеся стразы, купить стразы самоклеющиеся, заказать стразы для одежды, стразы для ногтей оптом, купить стразы в киеве, камни стразы купить украина, стразы купить в украине, термоаппликации из страз купить киев, стразы киев купить, купить стразы харьков