Пришивне каміння Краплі De'Lux (Drop crystal elements art. 3220)

Пришивні стрази Краплі De'Lux (Drop crystal elements art. 3220) виробляються з кристалізованого скла. Напилення "delux" захищає пришивне каміння від подряпин, забеспечуючи яскравість і сяйво кольору. Тонке дно, відполіровані края кожного пришивного каменю De'Lux свідчить про його високу якість та надійність.

Пришивні Ріволі представлені у розмірах 12*7мм, 18*10мм, 22*13мм, 28*17ммМають два рівних отвори для кріплення на тканину/шкіру/матерію. Також пришивний декор De'Lux можна клеїти на будь-які поверхні з допомогою професіонального клею для страз Е6000 або В6000 (дані клеї представлені у розділі Інстурменти). Нашивне каміння De'Lux являється відмінною прикрасою для танцювальних костюмів, весільних та вечірніх суконь, а також ідеально підходять для дизайну інтер’єра, меблів і домашнього текстилю. Пришивні Краплі De'Lux послугують неймовірним декором у створенні авторської біжутерії або рукоділля.

Купити, отримати консультацію, а також замовити пришивне каміння Ріволі De'Lux (RivoliSew-OnStone 3200) можна цілодобово, оформивши замовлення через Корзину сайту або акаунт в Instagram (@crystalkiev), а також можна написати на номер Viber/Whatsapp/Telegram (див. розділ Контакти). Відпрака замовлень кожного дня по Україні, Європі, США та іншим країнам!

пришивные стразы, пришивные стразы украина, пришивные стразы купить в харькове, купить пришивные стразы днепр, пришивные стразы купить киев, пришивные стразы стекло одесса, стразы пришивные сваровски купить украина, пришивные стразы Swarovski купить киев, пришивные камни купить киев, пришивные камни стекло купить украина, пришивные камни сваровски купить в украине, камни стекло пришивные купить украина, пришивные кристаллы сваровски купить днепр, стразы пром юа, пришивные, стразы пришивные купить оптом украина, нашивные камни и стразы в харькове