Бісер, стеклярус | Bugle Beads

Розмір

Сучасні модниці все частіше вибирають речі, прикрашені бісером і всякого роду намистинами. Варто зауважити, що вишиті бісером манжети, комірці, кишені, бальні сукні були хітом моди ще у 18-му столітті в Європі. Ця мода надовго посіла у декоруванні одягу, тому варто взяти голку в руки і створити для себе модну річ. Бісер - це скляні намистинки невеликого розміру сферичної або циліндричної форми.

 

 

Скляний бісер чудовий матеріал для декорування та рукоділля. Будь-яка річ, вишита бісером, набуває приголомшливого вигляду.

А коли йдеться про картини, то вишивка бісером вже стала вважатися самостійним видом мистецтва. Мистецтво виготовлення прикрас та виробів із бісеру називається бісероплетінням. Бісер, залежно від різного часу доби та освітлення, щоразу по-новому світиться своїм ніжним блиском та красою. Існує безліч видів бісеру, залежно від форми, кольору і методу виробництва.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо бісер – стеклярус, представлений у вигляді стеклярусних ниток. Стеклярус – це циліндричні трубочки з наскрізним отвором, призначені для нанизування на нитку або ліску, або для пришивання до текстилю. Бісер-стеклярус настільки універсальний за своїм застосуванням, що дозволить втілити в життя найсміливіші ідеї.

Дуже стильно виглядає бісер для танцювального плаття, кожен рух стає динамічнішим і супроводжується блискучим переливом.

Стеклярусні нитки - це оригінальна прикраса для вашого інтер'єру у вигляді вишитих візерунків на диванах, подушках та прозорих завісах. Переливаються картини, вишиті візерунки на одязі, оригінальні прикраси та біжутерія, незвичайні аксесуари, подарунки для близьких та друзів – це не весь перелік того, що можна зробити з бісеру своїми руками.

бисер купить, бисер купить украина, купить бисер украина недорого, купить бисер у производителя, купить бисер украина оптом, бисерные украшения купить, бисер купить в Києве, бисер купить днепропетровск, бисер купить киев, бисер купить оптом, бисер купить дешево, бисер купить китай, бисер купить онлайн, бисер купить в запорожье, бисер купить в харькове, бисер купить в украине, бисер купить в днепроптеровске, стеклярус купить, стеклярус купить киев, стеклярус купить в украине, стеклярус для штор, стеклярус украина, стеклярус чехия, стеклярус для штор купить, стеклярус купить украина, стеклярус купить в Києве, стеклярус купить харьков, стеклярус купить днепропетровск, стеклярус купить в Інтернет магазине, стеклярус купить в интернет магазине