Тасьма зі стразами Crystal 12*2см

Тасьма зі стразами Crystal 12*2см

Crystalline
РОЗМІР:
УПАКОВКА:
ЦІНА:
КІЛЬКІСТЬ:
НЕМАЄ У НАЯВНОСТІ

Стразова термоклейова тасьма має якісну клейову основу (hotfix fixation), на якій розміщені скляні стрази у формі візерунка, що повторюється.

Клейова основа Стразової стрічки з камінням, чудово піддається різці на фрагменти і не розсипається. При приклеюванні Стрічки зі стразами термоспособом, фрагмент із страз не розповзається, а надійно фіксується на матеріалі. Всі стрази в Тасьмі з камінням виготовлені з високоякісного скла, пройшли машинне огранювання та полірування і є чудовою імітацією стрічки зі страз Сваровські.

Переваги роботи з Тасьмою зі стразами очевидні, за короткий час, ви зможете приклеїти більше 1000 каменів і вам не потрібно чекати поки клей підсохне, так як Термоклейова стрічка з камінням фіксується на тканині за лічені секунди!

Тасьмою зі страз можна прикрасити танцювальну сукню, весільні або вечірні вбрання, застосувати як термоаплікацію на одяг, текстиль, клатчі та сумки, взуття.

Купити Стразову термоклеєву смугу можна цілодобово, оформивши замовлення через Кошик сайту або акаунт в Instagram (@crystalkiev)

Отримати консультацію щодо Тасьми з камінням hotfix можна зателефонувавши нам по телефону або Viber/Whatsapp (див. розділ Контакти).

Продається Стразова стрічка (термо) у роздріб відрізком 20см і оптом відрізком 100см (1м)

 

Доставка по всій Україні Новою Поштою від 1 до 3 днів.

 

 

Як приклеїти Стразову смугу hot fix.

Крок 1: Підготуйте на тканині місце для приклеювання, воно повинно відповідати розмірам до стразової термоклейової стрічки. Підкладіть під вашу основу (тканину) щось щільне, наприклад для цього ідеально підійде прасувальна дошка.

Крок 2: Розігрійте вашу праску >115С. Прикладіть праску до тасьми зі стразами (прямо на камені), злегка натисніть (можна додати пару) і потримайте 5-10 секунд.

Крок 3: Зніміть праску і дайте деякий час охолонути клейовій основі, виверніть ваш виріб навиворіт, поставте праску на стразову смугу і добре притисніть, додайте пар, потримайте праску 5-10сек, залежно від щільності вашої тканини! Зніміть праску. Дайте смузі з камінням охолонути. Перевірте надійність приклеювання страз на тканину, за необхідності повторіть повторно.

Крок 4: Ваш виріб, прикрашений тасьмою зі стразами, готовий! Протріть каміння м'якою тканиною і вони знову засяють незвичайною красою та блиском.

 

Читайте наш розділ "Поради" з лайфаками по роботі з стрічкою з камінням!

 

Працювати зі Стразовою термоклеєвою тасьмою рекомендується також як і з термоклеєвими стразами.

-- Правильно вибирайте тканину, на яку ви плануєте приклеювати стрічку зі стразами hotfix.

-- Для приклеювання потрібна праска з рівною поверхнею, температура повинна бути не більше 150С. Термоклей на Стрічці з камінням починає плавитися в діапазоні 110⁰-170⁰С. Температуру необхідно підібрати відповідно до типу матеріалу. Чудово, якщо у вас є можливість, перевірити на невеликій ділянці матеріалу-основи його чутливість до високої температури.

-- Час і силу тиску необхідно розраховувати, виходячи із щільності тканини та товщини страз на Тасьмі з камінням. Враховуйте, що Стрічка зі стразами має деяку вагу, тому тканина-основа не повинна бути сильно тонкою, щоб не допустити провисання готового малюнка на виробу.

-- Можна використовувати пару у вашій побутовій прасці, це збільшить швидкість нагрівання термоклейової тасьми і як наслідок клей буде танути набагато швидше. Скиньте першу пару, поставте праску на ваші стрази в Тасьмі з камінням і, притисніть на 10сек, подайте пар, зніміть праску, дайте охолонути Стрічці зі стразами hot fix, перевірте вашу роботу, якщо необхідно повторіть.

— Пам'ятайте, ви не рухаєте праску по стразах, а притискаєте нею каміння!

-- Догляд за речами, що прикрашені Стрічками зі стразами, повинен бути делікатним, намагайтеся прати речі за необхідності і в делікатному режимі. Рекомендується періодично протирати каміння м'якою велюровою тканиною, щоб підсилити блиск та сяйво.

Відгуки

Товар дня

Стразовое полотно, стразовое полотно купить украина, стразовое полотно купить Днепр, стразовое полотно купить Киеве, стразовое полотно Харьков, стразовое полотно купить в Одессе, стразовое полотно как приклеить самой, стразовое полотно купить москва, стразовая ткань, стразовая ткань Украина, стразовая ткань купить Днепр, стразовая ткань купить Киев, стразовая ткань оптом, стразовая ткань купить Днепроп в интернет магазине, ткань со стразами сваровски, ткань со стразами swarovski купить, ткань со стразами сваровски купить Украина, ткань со стразами swarovski купить Днепр, ткань со стразами сваровски Киев, ткань в стразах купить, ткань со стразами купить Украина, ткань в стразах купить киев, ткань в стразах купить Харьков, стразовая лента, стразовая лента купить Украина, стразовая лента в киеве, лента стразовая купить днепр, лента со стразами купить харьков, стразовая лента с камнями, стразовая лента с камнями купить украина, стразовая лента с камнями купить киев, купить стразовая лента с камнями харьков, лента из камней украина, лента с камнями киев, лента из камней днепр купить, лента с камнями купить харьков, интернет магазин лента из страз и декор украина, имитация страз на ленте, имитация страз на ленте купить киев, стразовые серединки, стразы на ленте, термополотно киев, термополотно купить украина, термополотно из страз харьков термополотно со стразами днепр, лента со стразами купить украина, стразовая лента с камнями, тесьма со стразами, стразовая ткань термоклеевая, стразовая ткань термоклеевая киев, стразовая ткань термоклеевая украина, стразовое термополотно, стразовое термополотно украина, купить стразовое термополотно киев, стразовое термополотно купить днепр интернет магазин, стразовое термополотно сваровски харьков